Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Kobylí, 8. kolo BHL Kdy: 29. 07. 2017 12:30
Kontakt:   Stanislav Švec Telefon:  +420 731 507 858
Začátek rezervace: 15. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kobylí BVJakub Mazal
22Hovorany HOPavel Šurýn
33Hrušky BVTomáš Rajchman
44Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
55Poštorná  BBVJiri Melion
66Lanžhot BVVít Kaňa
77Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
88Moutnice BOPetr Josef Janoušek
99Tvrdonice ABVZdeněk Salajka
1010Prušánky HOJosef Polách
1111Velké Pavlovice BVMartin Valenta
1213Tvrdonice BBVZdeněk Salajka
1316Velké Pavlovice BBVMichal Procinger
1420Šaratice VYJan Jeřábek
1525Pasohlávky BVJakub Sirbu

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hovorany HOJana Jetelinová
22Poštorná BVLucie Stiburkova
33Moutnice BOPetr Josef Janoušek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.