Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 22. 07. 2017 22:00
Kontakt:   SDH Kašava Telefon:  608857763
Začátek rezervace: 26. 06. 2017 16:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kašava MužiZLJana Hrošová
22Držková MužiZLJana Hrošová
33Vizovice ŽenyZLJana Hrošová
44Loukov ŽenyKMJana Hrošová
55Slušovice ŽenyZLJana Hrošová
66Lukov ŽenyZLMonika Miklová
77Zádveřice mužiZLTomáš Štefanec
88Lukov Muži BZLJan
99Jarošov mužiUHKateřina Kutálková
1010Lukov MužiZLMonika Miklová
1111Slušovice MužiZLJana Hrošová
1212Podkopná Lhota MužiZLJana Hrošová
1313Jarošov ženyUHKateřina Kutálková
1414Vlčková ŽenyZLJana Hrošová
1515Podolí VSAleš
1616Všemina ŽenyZLJana Hrošová
1717Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1818Velká Lhota VSJosef Sabo
1919Dolní Lhota ZLJosef Trčka
2020Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2121Neubuz ZLMichal Kozubík
2222Držková Muži BZLJana Hrošová
2323Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
2424Ublo MužiZLRadek Geržičak
2525Loučka VSOndřej
2626Přílepy KMRadim Kašpárek
2727Trnava ŽenyZLJana Hrošová
2828Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2929Luboměř NJAdam Melichar
3031Trnava MužiZLJana Hrošová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.