Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Moravskoslezský pohár Kdy: 29. 07. 2017 14:00
Kontakt:   Vitásek Petr Telefon:  608855598
Začátek rezervace: 13. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPJiří Bena
22Sádek OPDušan Gregořica
33Oldřišov OPVít Ciminga
44Jeseník JEMichal Straka
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Bohuslavice OPTomáš Dominik
77Bolatice OPLenka
88Vávrovice OPMichaela Trojanová
99Milostovice OPJaromír Volný
1010Služovice OPDušan Baránek
1111Hněvošice OPPetr Vitásek
1212Jamnice OPDominik
1313Kravaře OPMichael Suffner
1414Skřipov OPDominik Bohdal
1519Komárov OPJosef Kubesa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPPetr Vitásek
22Velké Hoštice OPPetr Vitásek
33Bělá Ženy OPPatrik Holuša
44Malé Hoštice OPDominik
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Bolatice OPLenka
77Služovice OPDušan Baránek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.