Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Celkové vyhlášení FNC 2017 Kdy: 18. 11. 2017 18:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 04. 10. 2017 10:00 Konec rezervace: 17. 11. 2017 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice 10JNDavid Beránek
22Křížkový Újezdec 20 místPHKarel K
33Frýdštejn 9JNMartin Bušek
44Příchovice 6ks Prosím posadit vedle teamu Příchovice ženy JNJan Kupka
55Zlatá Olešnice 14 spolu ke stolu s Příchovicema ženyJNPetra Černá
66Krásná Ves 10MBJan Macoun
77Roztoky u Semil 10SMTomáš Zelenka
88Škodějov 10SMTomáš Zelenka
99Velké Hamry 15JNMAD Matthew
1010Smržovka 11JNDavid Beránek
1111Pilínkov, Liberec XXIV 8LISDH Pilínkov
1213Sukorady 15JCMichal Horák
1314Jeřmanice 15LIJan Kühnel
1415Hradčany 7LITomáš Najman
1516Karlinky 14LIJaroslav Vobecký
1617Březová 6LIMartina Šámalová
1718Janův Důl 7 (ke stolu s Březovou) díkyLIHonza Mašek
1819Tanvald Šumburk, 9JNTomáš Palme
1920Raspenava 13LILuboš Roušal
2021Rychnov u Jablonce nad Nisou 6JNKryštof Svoboda
2122Košťálov 4SMJosef Gipfl
2223Jílové u Držkova 1JNMichal Štěpán
2324Chyjice 4 mistaJCTomáš Mikolášek
2425Lučany nad Nisou 2 (ke stolu s Tanvaldem) díkyJNTomáš Palme
2526Nová Ves 5LILukáš Pokorný
2627Pěnčín 6JNMiroslav Lang
2728Bratříkov 1 (ke stolu s Pěnčínem)JNMiroslav Lang
2829Kosořice 5MBMartina Hrušková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 01. Dolní HradištěPS
10. 02. NevřeňPS
26. 05. LudslaviceKM
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
07. 07. VidiceDO
07. 07. LoukovKM
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
01. 09. Štítary - hřiště SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.