Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka Kdy: 22. 07. 2017 22:00
Kontakt:   Jan Makovec Telefon:  608411346
Začátek rezervace: 03. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice BPVJan Krupa
22Ludéřov OLJan Makovec
33Pěnčín ŽenyPVLukáš Navrátil
44Haňovice OLJan Makovec
55Soběsuky PVKamila Krychtálková
66Bílovice PVJan Krupa
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Císařov MužiPRAleš Pěkník
99Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
1010Krasice ženyPVKarolína Burešová
1111Bílovice APVJan Krupa
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1313Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1414Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
1515Hlubočky OLGabriela Krejčí
1616Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
1717Tršice OLTomáš Hradil
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Otaslavice PVKarolína Burešová
2020Dolany OLPetr Holoubek
2121Morkovice KMPavel Krejčí
2222Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2323Nenakonice OLJiří Tomecek
2424Náměšť na Hané RafaňiOLMichal Zbořil
2525Bořitov FOXBKFilip Páral
2626Krasice PVKarolína Burešová
2727Radslavice ŽenyVYIgor Formánek
2828Náměšť na Hané ŽenyOLRudolf Piterka
2929Ondratice PVKarolína Burešová
3030Radslavice VYIgor Formánek
3131Milešovice ŽenyVYTomáš Masař
3232Milešovice MužiVYTomáš Masař
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.