Přebor HZS Olomouckého kraje v plavání

Vydáno dne 03. 02. 2004 (5974 x přečteno)

V pátek 30.1.2004 se uskutečnil nultý ročník přeboru v plavání profesionálních hasičů Olomouckého kraje. Přeboru se zúčastnily téměř dvě desítky hasičů včetně jedné hasičky.

Do nového roku hasiči opět vstoupili s cílem porovnat síly mezi sebou. Tentokrát si jako prostředí vybrali kapalinu, o které mají největší znalosti a setkávají se s ní dnes a denně. Samozřejmě, že je řeč o vodě:-).
Proto se uskutečnil nultý ročník přeboru HZS Olomouckého kraje v plavání na krytém bazéně v Přerově.  Přebor byl rozdělen do dvou kategorií: do 40 let a nad 40 let, a soutěžilo se ve třech disciplínách:
- 50 m volný způsob (muži/ženy),
- 100 m  volný způsob (muži/ženy),
- 200 m volný způsob (muži/ženy).

V pátek v 9:00 hod. byl přebor slavnostně zahájen ředitelem územního odboru Přerov. Všichni soutěžící nastoupili, vedoucí soutěže seznámil účastníky s pravidly a popřál všem hodně zdaru!
Rozhodčí se přemístili na svá stanoviště a startér odstartoval hvizdem první závodníky v discilíně 50 m volný způsob - muži do 40 let. Pokračovalo se ve stejné disciplíně muži nad 40 let a končilo se ženami. Vítěžem byl pochopitelně soutěžící s nejkratším časem v dané disciplíně.

Nikdo se neutopil ani neuplaval a proto soutěžící nastoupili s úsměvem v 10:30 hod. na vyhlášení vítězů. Poděkování patří pořadadatelům z územního odboru Přerov za výbornou organizaci.

Jak to celé dopadlo se můžete podívat zde na výsledky.